Disclaimer

netv altın v5 için sorumluluk reddi
Daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa veya sitemizin sorumluluk reddi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, lütfen [email protected] adresinden bizimle e-posta yoluyla iletişime geçmekten çekinmeyin. Feragatnamemiz, Ücretsiz Feragatname Oluşturucu’nun yardımıyla oluşturulmuştur.

netv gold v5 için sorumluluk reddi beyanları


Bu web sitesinde – https://netvgold-v5.com.tr/ – yer alan tüm bilgiler iyi niyetle ve yalnızca genel bilgi amaçlı yayınlanmaktadır. netv gold v5 bu bilgilerin eksiksizliği, güvenilirliği ve doğruluğu hakkında herhangi bir garanti vermez. Bu web sitesinde (netv gold v5) bulduğunuz bilgiler üzerinde yapacağınız herhangi bir eylemin riski kesinlikle size aittir. netv gold v5, web sitemizin kullanımıyla bağlantılı herhangi bir kayıp ve/veya hasardan sorumlu olmayacaktır.

Web sitemizden, bu tür harici sitelere giden köprüleri takip ederek diğer web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Yararlı ve etik web sitelerine yalnızca kaliteli bağlantılar sağlamaya çabalasak da, bu sitelerin içeriği ve doğası üzerinde hiçbir kontrolümüz yoktur. Diğer web sitelerine verilen bu bağlantılar, bu sitelerde bulunan tüm içerikler için bir öneri anlamına gelmez. Site sahipleri ve içeriği önceden bildirilmeksizin değiştirilebilir ve ‘kötü’ gitmiş olabilecek bir bağlantıyı kaldırma fırsatımız olmadan ortaya çıkabilir.

Lütfen, web sitemizden ayrıldığınızda, diğer sitelerin bizim kontrolümüz dışında farklı gizlilik politikalarına ve koşullarına sahip olabileceğini unutmayın. Herhangi bir işe girmeden veya herhangi bir bilgi yüklemeden önce lütfen bu sitelerin Gizlilik Politikalarını ve “Hizmet Şartlarını” kontrol ettiğinizden emin olun.

Onay
Web sitemizi kullanarak, sorumluluk reddimizi kabul etmiş ve şartlarını kabul etmiş olursunuz.

Güncelleme
Bu belgeyi güncellememiz, değiştirmemiz veya herhangi bir değişiklik yapmamız durumunda, bu değişiklikler belirgin bir şekilde burada yayınlanacaktır.